8. neděle v mezidobí

dne .

Farní ohlášky – 27.02.2022 – 8. neděle v mezidobí

Dnešní sbírka je určena na humanitární pomoc pro Ukrajinu.

Středa – Popeleční středa, den přísného postu – začíná postní doba, doba obrácení a přípravy na Velikonoce. Pro katechumeny je to intenzivní čas přípravy na křest, ostatní věřící se pokáním připravují na obnovu křestního vyznání. Mše svaté na Popeleční středu jsou ráno v 7:30 hod. a večer v 17:30 hod.

Příští neděle – 06.03.2022 – 1. neděle postní

Mše svaté v 7:30 (latinská), 9:00 a 10:30

Další informace:

- Všechny bohoslužby a farní aktivity budou v tomto týdnu podle obvyklého programu.

- Zveme na farní dětský karneval, který se bude konat dnes odpoledne od 14 hodin v sále Cyrilometodějské církevní základní školy na ulici Lerchova. Ještě prosíme zvláště maminky a babičky o přípravu občerstvení. To se přinese přímo až na karneval.

Na Popeleční středu začíná postní doba:

- Každý pátek a každou neděli bude v 17 hodin modlitba křížové cesty.

- Můžete si odnést také brožurku Malý průvodce postní dobou. Bude k dispozici i verze pro mobilní telefony.

- Zveme všechny na postní pátky do katedrály. Letošní téma je Naslouchat a slyšet. Program je tento: v 17 hodin křížová cesta, v 17:30 mše svatá, potom v 18:10 hod. zazní duchovní promluva a ihned po skončení promluvy bude následovat adorace a Nikodémova noc, která potrvá až do 21 hodin. Tento týden promluví otec Jiří Janalík na téma Hledáme k sobě cestu.

scunci thick hair clip hair extensions for wedding india latex clothes natural beauty hair boutique coupon bellami human hair wig review latex dresses