Varhanní léto na Petrově 2020

Koncerty začínají vždy v 19:00

Program koncertů

Nikodémova noc

Setkej se s Ježíšem v noci!

Každý pátek od 20:00 do 22:00 hodin

Více informací...Adventní program pro školy 2014

dne .

Nabízíme školám nový zábavně vzdělávací program „O světle“ určený žákům prvního stupně základních škol, který připravila naše farnost. Program chce přiblížit dětem význam světla v lidském životě, ale i v jeho duchovní rovině. Pomáhá osvětlit křesťanské slavení Vánoc a oblast výtvarného umění interaktivní formou přizpůsobenou dané věkové skupině.  Pořad „O světle“ může být vhodným doplňkem předvánočních aktivit Vaší školy.

Místem konání jsou prostory krypty a katedrály sv. Petra a Pavla v Brně. Program se skládá z těchto částí:
vánočně laděná audiovizuální prezentace o významu světla v lidském životě, ve Starém i Novécm Zákoně
hrátky se světlem – praktická ukázkac
užití barvy a světla ve výtvarném umění
• barvy světla – vitrážová okna zblízka
prohlídka pozdně gotické severní věže, zvané „Propitá“, z 16. století
• výtvarná dílna – papírová vitráž
Realizace programu je plánována na adventní období a to každý všední den od 1. do 19. prosince 2014, s časovou dotací cca 60 minut. Objednávky přijímáme na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Je možné objednat skupiny do 30 žáků v každou celou hodinu od 9.00 do 12.00 hod. Cena programu je 30 Kč na dítě, pedagogický doprovod se účastní zdarma. Těšíme se na Vás a přejeme Vám vše dobré.

scunci thick hair clip hair extensions for wedding india latex clothes natural beauty hair boutique coupon bellami human hair wig review latex dresses